Cemix 9130 Malta na kámen, 25 kg
Číslo výrobku 5846944Popis výrobku
Číslo výrobku 5846944
Cemix 9130 Malta na kámen - podpora přírodní vzhled kamenů a prevence výkvětů a změn barvy
- S pucolánem, který zabraňuje výkvětům a změně barvy přírodního kamene.
- 3v1: pro zdění, dláždění a spárování s přírodním a umělým kamenem. Pro silná maltová lože 20-40 mm.
- Pro stěny a podlahy: Pro terasy, chodníky, podesty, ale i na sokly.
- Pro příjezdové cesty osobních automobilů.
- Tmavě šedá barva pro pěkný kontrastní vzhled.
Oblast použití
- Exteriér: podlaha + stěna
- Interiér: podlaha + stěna
Způsob zpracování
- Pro ruční zpracování
Podrobnější informace naleznete v technickém listu, který je k dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Nestačí vám jeden pytel a potřebujete více? Rádi vám dodáme zboží i na paletě. Maximální množství na paletě je 48 ks.
Údaje výrobce
LB Cemix, s.r.o.
Tovární 36
37312 Borovany
dispo@cemix.at
8594029383487,9005561100511
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Samonivelační: | Není samonivelační |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Druh: | Suchá maltová směs |
| Zrnitost: | 2 mm |
| Obsah: | 25 kg |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 25,0 kg |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |







