Daler Rowney Stolní malířský stojan - dřevěný kufřík SIMPLY
Číslo výrobku 7053119Popis výrobku
Číslo výrobku 7053119
Kufříkový malířský stojan Simply
SIMPLY Skříňkový stojan je ideálním společníkem pro umělce, kteří chtějí mít pořádek i na cestách. Jeho kompaktní, přenosný design vám umožní bezpečně uložit všechny vaše umělecké potřeby a začít malovat, ať už vás kreativita zastihne kdekoli.
Tento stojan je plně nastavitelný, aby poskytoval dokonalý úhel pro malování, a pojme plátno vysoké až 43 cm (17"). Simply nabízí jednoduchý, cenově dostupný sortiment příslušenství, včetně stojanů navržených s ohledem na začínající a mírně pokročilé umělce.
Klíčové vlastnosti
- Dostatečně prostorný pro uložení uměleckých potřeb uvnitř
- Slouží jako stojan i úložný kufřík
- Pro plátna až do výšky 43 cm (17")
- Plně nastavitelný sklon pro ideální úhel malování
- Kompaktní a lehký pro snadnou přepravu
Údaje výrobce
Fila S.p.A
Via XXV Aprile 5
20016 Pero
fila@fila.it
5011386062853
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ Malířské stojany: | Kufříkový stojan |
| Materiál Stojany: | Dřevo |
| Vhodné pro výšku hladiny do (cm): | 43 |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 850 g |
| Výška: | 34,0 cm |
| Šířka: | 26,5 cm |
| Hloubka: | 6,5 cm |




