Daler Rowney Dřevěný stolní malířský stojan SIMPLY
Číslo výrobku 7053101Popis výrobku
Číslo výrobku 7053101
Stolní stojan Simply
Jednoduchý stolní malířský stojan je všestranný nástroj jak pro tvorbu, tak pro vystavení uměleckých děl. Během práce bezpečně drží plátna, umělecké desky nebo bloky, a poté krásně prezentuje váš dokončený výtvor. Jeho lehký a kompaktní design jej činí ideálním pro použití doma, ve studiu nebo na cestách.
Stojan je plně nastavitelný s funkcí naklápění, což vám umožňuje najít dokonalý pracovní úhel, a pro pohodlné skladování se skládá naplocho. Je vhodný pro plátna o maximální výšce 55 cm (22"), a je tak praktickou a spolehlivou volbou pro začínající i hobby umělce.
Klíčové vlastnosti
- Ideální pro vystavení vašeho dokončeného uměleckého díla
- Kompaktní design se skládá naplocho pro snadné skladování
- Udrží plátna o výšce až 55 cm (22")
- Plně nastavitelné naklápění pro ideální pracovní úhel
- Lehká konstrukce pro snadnou přenosnost
Údaje výrobce
Fila S.p.A
Via XXV Aprile 5
20016 Pero
fila@fila.it
5011386062839
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ Malířské stojany: | Stolní stojan |
| Materiál Stojany: | Dřevo |
| Vhodné pro výšku hladiny do (cm): | 55 |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,80 kg |
| Výška: | 79,0 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |




