odolné bobule

OBI magazín pro interiér i exteriér

Dokážete cokoliv s OBI

Od A až do Z. Bez ohledu na to, zda jste venku s těžkou technikou nebo si chcete zkrášlit svůj domov: OBI Magazín Vám nabízí tipy a triky, nápady nebo návody krok za krokem, inspiraci a podporu pro Váš další kutilský projekt kolem domu a zahrady.

Připraveni na podzim a zimu: 6 tipů pro terasu a balkon
Přinášíme Vám 6 tipů, jak si venku udělat opravdu pohodlí i v chladnějších podzimních dnech.
Zjistěte více
Zimní grilování – s těmito 6 tipy se to povede
Grilování v zimních teplotách – se správným vybavením, trochou trpělivosti a s nápady na chutné recepty je to možné. Více zjistíte v našem průvodci.
Zjistěte více
Cukroví na grilu: ­ Rozhovor s expertem Mariem o zimním grilování
Odborník na grilování Mario Steinle s námi mluví o dokonalém zimním grilovacím vybavení, užitečných tipech a tricích i receptech na zimní grilování.
Zjistěte více
Správné venkovní osvětlení kolem domu
Tyto tipy Vám pomohou se správným venkovním osvětlením Vašeho domova. Přečtěte si zde, jaká venkovní světla jsou vhodná na zahradu, terasu a vstupní část domu.
Zjistěte více
Stavba ohniště svépomocí
Vlastní ohniště lze postavit s malým vynaložením času a materiálu. Ukážeme vám, jak na to krok za krokem.
Zjistěte více
Stavba vlastního ohniště
Sníte o ohništi na zahradě? V tomto podrobném návodu zjistíte, jak si ohniště postavit sami – a jaký materiál k tomu potřebujete.
Zjistěte více
Rozsviťte zahradu ohněm
Zde se dozvíte, jak pomocí ohně připravit scénu pro Vaši zahradu a jaká opatření je třeba dodržovat.
Zjistěte více
Postavte si vlastní posezení na zahradu
Stěna ze svahových tvárnic na rostliny Vám nabízí kromě posezení i možnost uskladnění palivového dřeva. Jak takové posezení postavit, zjistíte zde.
Zjistěte více
Jak si prodloužit čas strávený venku
Rozmazlování venkovním podzimem: Od teplého světla ohně na komfortně zařízené terase přes vařič na čajovou svíčku a stolní krb až po zimní grilování.
Zjistěte více
Odlití a zapálení: Betonová kamínka na čajové svíčky vlastní výroby
Udělejte si pohodlí u vlastního malého stolního krbu: Seznamte se v našem návodu krok za krokem, jak si lze odlít vlastní stolní krb z betonu.
Zjistěte více
Kamínka na čajové svíčky vlastní výroby: Příjemné teplo v 5 krocích
Kamna na čajovou svíčku jsou hřejivým a dekorativním doplňkem balkonového nebo terasového stolu. Ukážeme Vám, jak si vytvořit svůj vlastní v několika krocích.
Zjistěte více
Správná likvidace vánočního stromku
Vánoce jsou pryč, ale kam se stromkem? Existuje několik způsobů, jak zlikvidovat vánoční stromek, aby i po vánočních svátcích stále sloužil svému účelu.
Zjistěte více

Zahrada – Udělejte si venku pohodlí

Navrhněte si zahradu podle svých osobních představ a preferencí. Najdete zde návody, rady a nápady pro venkovní prostředí kolem Vašeho domu. Objevte naše články na téma terasy, balkony, rostliny, zástěny pro ochranu soukromí a zahradní design – pro začátečníky i pokročilé hobby zahradníky.

Skleněný zahradní přístřešek se spoustou svíček a světel v noci.

Dekorace – Navrhněte si domov sami

Dekorace vytváří živý, kreativní a osobní dotek doma nebo na zahradě. Najdete zde tipy, nápady a inspiraci pro osobitý vzhled Vašeho domova.

Teelichtofen steht in Wintergarten.

OBI Česká republika s.r.o. vylučuje odpovědnost v případě neodpovídající a neodborné montáže v souladu s návodem, jakož i v případě montáže v rozporu s návodem nebo nesprávného použití výrobku. Vaše zákonná práva a nároky tímto nejsou dotčeny. Při provádění práce dbejte na dodržování osobní bezpečnosti, v případě potřeby noste vhodné ochranné prostředky. Elektrotechnické práce smí provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři v souladu s příslušnými právními předpisy a technickými normami. Práce při montáži výrobků musí být prováděny v souladu s příslušnými právními předpisy a technickými normami. Tyto práce neprovádějte, pokud nejste seznámeni s příslušnými předpisy. Usilujeme o co největší přesnost ve všech detailech.