Lazurol Lodní lak S1119 bezbarvý matný, 2,5l
Číslo výrobku 6740336Popis výrobku
Číslo výrobku 6740336
Lak je určen pro dekorativní lesklé nátěry dřevěných stavebních prvků, je vysoce odolný vůči vlhku a vodě. Vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem. Lak obzvláště zvýrazňuje kresbu dřeva. Je vhodný například pro nátěry zahradního nábytku, sportovního nářadí, korku, obložení stěn v interiéru i exteriéru. Vydatnost: 14-17 m2 /l.
Údaje výrobce
BARVY A LAKY TELURIA, s. r.o.
Skrchov 1
679 61 Letovice
prodej@teluria.cz
8591235097405
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Přetíratelný od cca: | 24 h |
| Spotřeba m2/ml: | 14 ml |
| Druh nátěru: | Bezbarvá |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Stupeň lesku: | Lesklé provedení |
| Objem (l): | 2,5 l |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,33 kg |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Hloubka: | 15,5 cm |







