Döllken Profiles Ochrana rohu stěny WL 30/30 dub 30 x 30 x 2500 m
Číslo výrobku 6904882Popis výrobku
Číslo výrobku 6904882
Lišta Döllken Profiles WL vhodná k ochraně rohu stěny. Vyrobena z PVC polymeru (všechny materiály vyhovují předpisům REACH). Potištěny na obou stranách.
Údaje výrobce
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4036793107639
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Krycí lišta |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Oblast použití: | Funkční lišty |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Montážní technika: | Přibít / nalepit |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Dub |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Normálně hořlavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Efl) |
| Třída trvanlivosti dle EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 241 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šířka: | 3,0 cm |
| Hloubka: | 2,50 m |





