Döllken Profiles Kulatina DR04 přírodní buk pr. 20 x 1000 mm
Číslo výrobku 6908107Popis výrobku
Číslo výrobku 6908107
Údaje výrobce
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616015515
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Univerzální |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Montážní technika: | Šroubování / přibíjení / lepení |
| Materiál: | Buk |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Normálně hořlavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Efl) |
| Třída trvanlivosti dle EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 g |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šířka: | 2,0 cm |
| Hloubka: | 100,0 cm |





