Döllken Profiles Kout 90° Q SLK 60 0138 světle šedá
Číslo výrobku 5660303Popis výrobku
Číslo výrobku 5660303
Systémové lišty Q SLK 60 jsou vhodné pro laminátové podlahy, elastické krytiny, LVT, PVC a CV. Velký výběr moderních dekorů. Jednoduchá montáž vruty nebo lepením. Kabelový kanál pro neviditelnou instalaci kabelů. Měkké manžety zabraňující pronikání vlhkosti u podlahy a stěny. Příslušenství pro každý dekor. Možnost vložení světelného difuzéru pro LED osvětlení.
Kabelová lišta s doplňkovou funkcí LED osvětlení
Chtěli byste dát svému pokoji jedinečný designový vzhled? S LED proužkem pro kabelové lišty Q SLK 60 je to snadné. Vyberte správný dekor pro Vaši podlahovou krytinu. Opatřete si čirý proužek pod objednacím kódem 566172. Následuje montáž soklové lišty vložením LED kabelu do kanálu lišty. Nakonec kanál lišty zakryjte světelným difuzérem.
Údaje výrobce
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616417234
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Příslušenství |
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Montážní technika: | Šroubování / lepení |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Šedá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šířka: | 3,0 cm |
| Hloubka: | 3,0 cm |





