Mapei Cementové lepidlo Adesilex P9 Fiber Plus 25 kg

Číslo výrobku 6071468
  • Max. doba zpracovatelnosti 8 hodin
  • Pracovní teplota +5°C až +40°C
  • Doba zavadnutí 45 minut
  • Doba pro provádění oprav cca 45 minut
  • Spárování obkladů po 4-8 hodinách
  • Spárování dlažeb po 24 hodinách
  • Pochůznost po 24 hodinách
  • Provozní zatížení po 14 dnech
Informace o výrobku
469,-
18,76 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

9 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 6071468

Zlepšené, vlákny vyztužené cementové lepidlo Mapei Adesilex P9 Fiber Plus se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, pro všechny typy obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene. Lepidlo je určeno pro tenkovrstvé a středněvrstvé (do 10 mm) lepení keramických dlažeb a obkladů (glazovaná keramika, terakota, gres, slínek, kamenina, dlažba typu cotto, keramická mozaika) a také kamenných a betonových obkladových materiálů, barevně stálých a odolných proti deformaci, v interiéru i exteriéru, na vodorovném i svislém povrchu.

Je doporučován zejména k lepení obkladů malého a středního formátu na problematické cementové a sádrové podklady (zejména tam, kde jsou nízké teploty a nízká relativní vlhkost vzduchu), vystavené nepříznivým povětrnostním vlivům (schodiště, obchodní plochy, podlahové vytápění, balkony, terasy, fasády apod.) Vhodný také k bodovému lepení izolačních materiálů např. polystyrenové desky, minerální nebo skelná vlny, akustické panely apod.

Adesilex P9 Fiber Plus je mrazuvzdorné, šedé, cementové lepidlo, skládající se z cementu, tříděného kameniva, syntetických pryskyřic, speciálních přísad a syntetických vláken, vyvinuté ve výzkumných laboratořích firmy Mapei. Lepidlo má vysokou stabilitu díky obsahu vláken, velmi snadnou přípravu a aplikaci, max. tloušťku vrstvy zvětšenou až na 10 mm, snížený skluz, extrémně prodlouženou dobu zavadnutí a vysokou počáteční přídržnost a vynikající odolnost proti intenzivnímu zatížení.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Interiér a exteriér
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:25,0 kg

Datové listy

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru