Skládací zahradní lehátko Pando antracitové 141 x 61 x 57-95 cm
Číslo výrobku 6924229Popis výrobku
Číslo výrobku 6924229
Skládací zahradní lehátko Pando
Dopřejte si pauzu a udělejte si pohodlí na lehátku Pando. Kombinuje stabilitu s maximálním komfortem a rychle se stane vaším oblíbeným místem na zahradě, balkoně nebo terase. Robustní konstrukce z práškově lakované ocelové trubky v elegantní šedé barvě tvoří základ pro hodiny odpočinku. Lehátko je nejen skládací a proto se snadno skladuje, ale je také vybaveno nastavitelným opěradlem a praktickými opěrkami na ruce. Snadno tak najdete optimální polohu při sezení nebo ležení. Plocha na ležení je z potahu z trvanlivého, snadno udržovatelného textilního materiálu v moderní antracitové barvě. Směs materiálů sestávající ze 75 % polyvinylchloridu a 25 % polyesteru je ideální pro venkovní použití. S rozměry 141 x 61 x 57-95 cm (Š x H x V) a komfortní výškou sezení 27 cm nabízí dostatek místa. Maximální nosnost 110 kg zajistí bezpečnou stabilitu.
Materiály snadno udržovatelné pro dlouhotrvající potěšení
Potah z textilenu v antracitové barvě usnadňuje čištění nového slunečního lehátka. Materiál je rychleschnoucí a odolný. Abyste se ze skládacího lehátka mohli dlouho těšit, doporučujeme použít vhodný kryt. Kombinace šedé oceli a antracitového textilu se stylově začlení do jakéhokoli venkovního prostředí a poskytne vám ideální místo na relaxaci. Pořiďte si toto mnohostranné nastavitelné sluneční lehátko Pando pro bezstarostné chvilky pod širým nebem.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873339554
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál rámu: | Ocel |
| Sklápěcí: | Skládací |
| Nastavitelné opěradlo: | Nastavitelné opěradlo |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Zatížitelnost(kg): | 110 kg |
| S loketní opěrkou: | S loketními opěrkami |
| Design: | Moderní |
| Relaxační poloha vleže: | Lze sklopit do polohy vleže |
| Sedací polštář: | Bez podsedáku |
| Podhlavník: | Bez opěrky hlavy |
| Nekorodující: | Neodolný vůči korozi |
| Vhodné pro venkovní použití: | Celoročně |
| Výška zádové opěrky: | 96,5 cm |
| Zádový polstr: | Bez zádového polstru |
| Povrch materiálu rámu: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Barva podložek: | Antracitová |
| Počasí: | Není odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Druh Lehátko: | Lehátko na opalování |
| Sluneční stříška: | Bez sluneční plachty |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,2 kg |
| Výška: | 95,0 cm |
| Šířka: | 141,0 cm |
| Hloubka: | 61,0 cm |










