Lehátko skládací s kolečky bílé
Číslo výrobku 4669743Popis výrobku
Číslo výrobku 4669743
Skládací lehátko je odolné vůči UV záření, navíc je voděodolné a mrazuvzdorné. Je odolné proti plísním a vyblednutí, stohovatelné, netoxické a recyklovatelné.
Údaje výrobce
Idea Europe GmbH
Bahnhofstrasse 8
9500 Villach
info@ideaonline.at
9006218115612
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál rámu: | Plast |
| Sklápěcí: | Skládací |
| Nastavitelné opěradlo: | Nastavitelné opěradlo |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 9,3 kg |
| Výška: | 60,0 cm |
| Šířka: | 190,0 cm |
| Hloubka: | 72,0 cm |








