OSRAM LED reflektorová žárovka Star MR11, GU4, 4,2 W, 345 lm, 2700 K, čirá
Číslo výrobku 6065007Popis výrobku
Číslo výrobku 6065007
Dlouhá životnost 15 000 hodin charakterizuje LED reflektorovou žárovku Osram s paticí GU4. Přitom přesvědčivě zaujme svým kompaktním designem a vytvoří okamžitě 100 % světla bez prodlevy při náběhu. LED reflektorová žárovka je profesionální LED alternativa k halogenovým žárovkám.
Výkonná LED žárovka s dobrým světelným tokem
Skleněná žárovka má světelný tok 345 lm a příkon 4,2 W. Odpovídá klasické žárovce o příkonu 35 W a navíc má lepší světelný tok a velmi nízkou spotřebu energie. Pracuje s napětím 12 V.
Klasický LED světelný zdroj s atraktivním vzhledem
S teplotou barvy světla 2 700 K je LED žárovka Osram s paticí GU4 ideální do obytných prostor. Hodí se také pro použití ve vitrínách, výkladních skříních, muzeích, galeriích, výstavních prostorách a pohostinství. Přitom ji lze použít jako podhledové světlo k označení chodeb, dveří, schodů atd. Není vhodná pro venkovní použití, kdy žárovka má stupeň krytí IP20. Čirá barva žárovky se navíc hodí ke všem stylům vybavení. Žárovka má vyzařovací úhel 36°.
Osram - více než světlo
Výrobce osvětlení se sídlem v Mnichově má již 110-letou historii a patří k předním světovým high-tech společnostem. Díky velkým zkušenostem s designem a výrobou snoubí světlo s inteligencí, inovací a vášní a obohacuje tak Váš každodenní život.
Údaje výrobce
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075433380
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Průměr: | 35 mm |
| Objímka: | GU4 |
| Žárovka tvar: | Další tvary |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Ovládání prostředníctvím aplikace: | Nelze ovládat přes aplikaci |
| Ovládání nástěnným spínačem: | Ovládání nástěnným vypínačem |
| Druh osvětlovacího prostředku: | Normální |
| Barva osvětlovacího prostředku: | Čirá |
| Světelný tok v lumenech: | 345 lm |
| Spotřeba energie: | 4,2 W |
| Materiál: | Sklo |
| Síťové napětí: | 12 V |
| Životnost: | 15 000 h |
| Náhrada světelného zdroje: | 35 W |
| Teplota barvy světla: | 2 700 K |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 g |
| Výška: | 3,8 cm |
| Šířka: | 3,5 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |
POZOR! VYOBRAZENÍ PRODUKTU SE MŮŽE MÍRNĚ LIŠIT OD SKUTEČNOSTI!









