OSRAM LED žárovka s dálkovým ovládáním GU10, RGBW, 4,2 W, 250 lm, 2700 K
Číslo výrobku 6065833Popis výrobku
Číslo výrobku 6065833
LED RGBW s paticí GU10 má životnost až 25 000 h. Dálkové ovládání umožňuje ovládání barev, úrovně sytosti a stmívání.
Specifikace:
- Široká nabídka barev světla, včetně bílé
- Čtyři dynamické efekty: Flash, Strobe, Smooth, Mode
- Ovládání pomocí infračerveného dálkového ovladače
- Velmi snadná instalace
- Až o 80 % nižší spotřeba energie ve srovnání s klasickými žárovkami
- Vhodná pro použití v domácnosti
Údaje výrobce
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075445970
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | GU10 |
| Barva osvětlovacího prostředku: | Smokey |
| Druh osvětlovacího prostředku: | Normální |
| Ovládání nástěnným spínačem: | Ovládání nástěnným vypínačem |
| Ovládání prostředníctvím aplikace: | Nelze ovládat přes aplikaci |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Žárovka tvar: | Další tvary |
| Průměr: | 50 mm |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Světelný tok v lumenech: | 250 lm |
| Spotřeba energie: | 4,2 W |
| Síťové napětí: | 230 V |
| Teplota barvy světla: | 2 700 K |
| Náhrada světelného zdroje: | 25 W |
| Životnost: | 25 000 h |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 26 g |
| Výška: | 5,6 cm |
| Šířka: | 5,0 cm |
| Hloubka: | 5,0 cm |























