EMOS LED žárovka Classic A60, E27, 7W (60W), 806lm, 2700K, pr. 60 x 107 mm
Číslo výrobku 6544860Popis výrobku
Číslo výrobku 6544860
EMOS LED žárovky CLASSIC jsou úsporným světelným zdrojem s optimálním poměrem cena/kvalita. Jsou výkonné, úsporné a mají extrémně dlouhou životnost. Díky nízké spotřebě přinášejí tyto žárovky až 90% úsporu energie v porovnání s klasickými žárovkami.
Hlavní benefity:
- Nízká spotřeba energie
- Dlouhá životnost, vysoká světelná účinnost
- Vhodné pro časté spínání v domácnosti
- Šetrné k životnímu prostředí
Slabou stránkou klasických LED žárovek může být v některých aplikacích jejich vzhled. Nehodí se např. do křišťálových nebo víceramenných lustrů. Klasická LED žárovka je ideální světelný zdroj do většiny typů stropních nebo na zdi přisazených svítidel.
Teplá bílá pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou bychom mohli přirovnat i ke světlu svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například do ložnice, dětského pokoje či obývacího pokoje. Ale například i na toaletu, aby vás světlo při noční nebo ranní návštěvě nevzbudilo.
Údaje výrobce
EMOS spol. s.r.o.
Lipnická 2844
75002 Přerov
info@emos.cz
8592920126448
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Průměr: | 60 mm |
| Objímka: | E27 |
| Žárovka tvar: | Tvar žárovky |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Druh stmívání: | Nestmívatelné |
| Ovládání prostředníctvím aplikace: | Nelze ovládat přes aplikaci |
| Ovládání nástěnným spínačem: | Ovládání nástěnným vypínačem |
| Druh osvětlovacího prostředku: | Normální |
| Světelný tok v lumenech: | 806 lm |
| Spotřeba energie: | 7 W |
| Materiál: | Plast |
| Náhrada světelného zdroje: | 60 W |
| Oblast použití: | Interiér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 g |
| Výška: | 10,7 cm |
| Šířka: | 6,0 cm |
| Hloubka: | 6,0 cm |













