OSRAM LED zářivka Dulux D18 EM&AC Mains G24d-1, 7W 770lm 4000K pr. 34 x 148 mm
Číslo výrobku 6642508Popis výrobku
Číslo výrobku 6642508
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 75 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
OSRAM - více než jen světlo
Společnost OSRAM se sídlem v Mnichově má již 110 letou historii na trhu a je globálním lídrem v oblasti LED. Nabízí spektrum nekonečných možností a vysoce kvalitních produktů v oblasti osvětlení, vizualizace a senzorové techniky.
Vlastnosti:
- Rychlá, snadná a bezpečná výměna bez přepojování
- Nízká spotřeba energie
- Snadná výměna světelného zdroje díky kompaktnímu designu
- Možný provoz přímo na 230 V AC ze sítě
- Stupeň krytí: IP20
- Patice otočná kolem své podélné osy (± 90°)
- Životnost: až 30 000 h
- Jednostranná dvoukolíková nástrčná patice G24d
Údaje výrobce
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075558502
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | G24d-2 |
| Barva osvětlovacího prostředku: | Smokey |
| Druh osvětlovacího prostředku: | Normální |
| Ovládání nástěnným spínačem: | Ovládání nástěnným vypínačem |
| Ovládání prostředníctvím aplikace: | Nelze ovládat přes aplikaci |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Žárovka tvar: | Trubice |
| Průměr: | 34 mm |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Světelný tok v lumenech: | 770 lm |
| Spotřeba energie: | 7 W |
| Síťové napětí: | 230 V |
| Teplota barvy světla: | 4 000 K |
| Náhrada světelného zdroje: | 18 W |
| Životnost: | 30 000 h |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 54 g |
| Výška: | 14,8 cm |
| Šířka: | 3,4 cm |
| Hloubka: | 3,4 cm |

















