OSRAM Kompaktní LED trubice 2G11 DULUX LED L 8W 1000lm 4000K
Číslo výrobku 6953962Popis výrobku
Číslo výrobku 6953962
OSRAM DULUX LED - ekvivalent tradičních světelných zdrojů CFLni
Snadná náhrada - mnoho výhod
Díky rozšíření řady OSRAM DULUX LED vám společnost LEDVANCE nabízí prvotřídní ekvivalenty tradičních kompaktních zářivkových světelných zdrojů typu D, D/E, S a L.
- Přímý ekvivalent - bez předělávání elektroinstalace
- Vysoká účinnost až 140 lm/W
- Dobrá kvalita světla a vyzařování
- Okamžité rozsvícení na 100 % bez míhání
- Větší flexibilita díky otočným koncovkám (DULUX D, DULUX D/E)
Rychlá amortizace
Ať jsou světelné zdroje OSRAM DULUX LED používány kdekoli - ve veřejných budovách, obchodech, kancelářích, na schodištích, chodbách nebo ve vstupních halách - investice do nich se brzy vrátí. Jsou mimořádně hospodárné - úspora energie až 62 %, možná doba návratnosti 13 měsíců a třikrát delší životnost než tradiční světelné zdroje CFLni.
Technické přednosti
Světelné zdroje OSRAM DULUX LED nejsou jen produkty značkové kvality, ale také produkty, které jsou velmi dobře navrženy do nejmenšího detailu. Díky různým barvám světla (3 000 a 4 000 K) a otočným koncovkám (90°) jsou světelné zdroje OSRAM DULUX D LED a OSRAM DULUX D/E LED naprosto všestranné. Vyzařování je srovnatelné s tradičními kompaktními zářivkovými světelnými zdroji s paticí.
OSRAM DULUX LED L HF & AC MAINS
Výhody výrobku:
- Snadná instalace
- Nízká spotřeba energie
- Nevhodné pro provoz s tradičními předřadníky
- Snadná výměna světelného zdroje díky kompaktnímu designu
- Možný provoz přímo na 230 V AC ze sítě
Oblasti použití:
- Celkové osvětlení v teplotách -20°C až +45 °C
- Kanceláře, veřejné budovy
- Prodejny
- Hotely, restaurace
- Průmysl
Vlastnosti výrobku:
- LED náhrada pro konvenční kompaktní zářivky pro provoz s předřadníky ECG a AC síťovým napájením
- Tradiční vzhled a dojem díky celoskleněnému tělu
- Životnost: až 30 000 h
- Jednostranná zásuvná patice se čtyřmi kolíky 2G11
- Stupeň krytí: IP20
- Bez obsahu rtuti
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 75 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
OSRAM - více než jen světlo
Společnost OSRAM se sídlem v Mnichově má již 110 letou historii na trhu a je globálním lídrem v oblasti LED. Nabízí spektrum nekonečných možností a vysoce kvalitních produktů v oblasti osvětlení, vizualizace a senzorové techniky.
Údaje výrobce
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075557499
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva osvětlovacího prostředku: | Opálová |
| Druh osvětlovacího prostředku: | Opalizovaný |
| Ovládání nástěnným spínačem: | Ovládání nástěnným vypínačem |
| Ovládání prostředníctvím aplikace: | Nelze ovládat přes aplikaci |
| Druh stmívání: | Nestmívatelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Žárovka tvar: | Trubice |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Světelný tok v lumenech: | 1 000 lm |
| Spotřeba energie: | 8 W |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 80 g |
| Výška: | 4,4 cm |
| Šířka: | 4,4 cm |
| Hloubka: | 23,0 cm |



















