Brilo Vestavné LED svítidlo Kulana, stmív., 4,9 W, matné černé, 4 ks, 9 x 2,5 cm
Číslo výrobku 6296750Popis výrobku
Číslo výrobku 6296750
Brilo vestavné bodové stmívatelné LED svítidlo černé barvy ze série Kulana má pevně zabudovaný LED panel s výkonem 4,9 W a světelným tokem 480 lumenů. Svítidlo má teplou bílou barvu světla (3000 K) a jeho jas lze postupně regulovat pomocí běžného nástěnného spínače. Díky stupni krytí IP44 je chráněno proti stříkající vodě, a proto se hodí i do koupelny. Vestavné svítidlo se dodává v praktické sadě čtyř kusů. Montážní rozměr má průměr 6,8 cm a montážní výšku 3 cm. Svítidlo má rozměry 9 x 2,5 cm (pr. x V).
Technické parametry:
- Použitá patice: Integrovaný LED panel
- Životnost: 25 000 hodin
- Stupeň krytí: IP44
- Napětí: 230 V
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707421535
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 4 |
| Světelný tok v lumenech: | 480 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Montážní hloubka: | 3 cm |
| Montážní průměr: | 68 cm |
| Max. výkon světelného zdroje: | 4,9 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 248 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šířka: | 9,0 cm |
| Hloubka: | 9,0 cm |
















