E2 LED Podlinkové svítidlo Systeme, IP20, 24 W, 2900 lm, 100 x 7,7 x 3,5 cm
Číslo výrobku 6524920Popis výrobku
Číslo výrobku 6524920
E2 LED podlinkové svítidlo Systeme IP20, 24 W, 2900 lm. Rozměry 100 x 7,7 x 3,5 cm. Vhodné pro osvětlení kuchyňských linek. LED mají obzvláště dlouhou životnost až 30 000 hodin. Možnost nastavení barvy světla 3000 K - teplá bílá, 4000 K - neutrální bílá, 6000 K - studená bílá.
Údaje výrobce
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954062380
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Šedá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 900 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 390 g |
| Výška: | 100,0 cm |
| Šířka: | 7,7 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |















