Koopman LED svíčka, slonová kost, pr. 7 x 15 cm
Číslo výrobku 6478937Popis výrobku
Číslo výrobku 6478937
Tato roztomilá LED svíčka s obalem z pravého vosku v barvě slonové kosti je jako svítící dekorace téměř k nerozeznání od pravých svíček. Perfektně se hodí jako stylová dekorace na okno nebo aranžmá. Svíčka netvoří saze ani dým a můžete ji nechat svítit bez dozoru. Ani přímo pod závěsy nebo ve vánočním aranžmá nehrozí nebezpečí požáru.
Svíčka je vybavena praktickou funkcí časovače, která automaticky vypne svíčku po 6 hodinách. Osvětlení je napájeno dvěma bateriemi AAA (nejsou součástí dodávky)
Údaje výrobce
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8720573799331
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Slonová kost |
| Výška: | 15 cm |
| Průměr: | 7,0 cm |
| Druh: | LED svíčky |
| Časovač: | S časovačem |
| Typ baterií: | AAA |
| Počet baterií: | 3 ks |
| Obsah: | 1 ks |
| Oblast použití: | Interiér |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |





