LED Svíčka, 7,5 x 10 cm
Číslo výrobku 5020664Popis výrobku
Číslo výrobku 5020664
LED svíčka z pravého vosku je na baterie a je vybavena funkcí časového spínače (4 h / 8 h). Integrovaná funkce časového spínače svíčku podle Vaší volby automaticky vypne po 4 h, resp. 8 h. Po dalších 20 h, resp. 16 h ji znovu zapne. Tato funkce šetří baterii, takže doba svícení může být až 500 h.
Baterie (2x AA) nejsou součástí dodávky.
LED diody se vyznačují vysokou životností a také minimálním vyzařováním tepla a snižují spotřebu elektrické energie.
Údaje výrobce
Schlaraffenland GmbH
Sonystraße 20
5081 Anif
office@schlaraffenland.at
9004487305246
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Krémová |
| Výška: | 10 cm |
| Průměr: | 7,5 cm |
| Druh: | Válcové svíčky |
| Časovač: | S časovačem |
| Typ baterií: | AA |
| Počet baterií: | 2 ks |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Vůně: | Bez |
| Materiál: | Pravý vosk |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 160 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |



