LED Svíčka, 10 x 20 cm
Číslo výrobku 5742358Popis výrobku
Číslo výrobku 5742358
LED svíčka z pravého vosku je na baterie a je vybavena funkcí časového spínače (4 h / 8 h). Integrovaná funkce časového spínače svíčku podle vaší volby automaticky vypne po 4 h, resp. 8 h. Po dalších 20 h, resp. 16 h ji znovu zapne. Tato funkce šetří baterii, takže doba svícení může činit až 150 h.
Baterie (3x AA) nejsou součástí dodávky.
LED diody se vyznačují vysokou životností, minimální produkcí tepla a nízkou spotřebou energie.
Údaje výrobce
Schlaraffenland GmbH
Sonystraße 20
5081 Anif
office@schlaraffenland.at
9004487305352
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Krémová |
| Výška: | 20 cm |
| Průměr: | 10 cm |
| Druh: | Válcové svíčky |
| Časovač: | S časovačem |
| Typ baterií: | AA |
| Počet baterií: | 3 ks |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Vůně: | Bez |
| Materiál: | Pravý vosk |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 650 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |



