LED hřbitovní svíčka červená 12,2 x 7,2 cm
Číslo výrobku 6973192Popis výrobku
Číslo výrobku 6973192
LED hřbitovní svíčka vytváří atmosféru hořící svíčky a svítí neustále. Zdrojem energie jsou 2 x 1,5 V LR14 baterie, které nejsou součástí balení.
Údaje výrobce
VOG s.r.o.
Všechromy 43
25163 Strančice
vog@vog.cz
9001466710404
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Druh: | Hrobové svíčky |
| Baterie zařízení: | Baterie nejsou součástí dodávky |
| Obsah: | 1 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 75 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 7,0 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |



