Koopman LED čajové svíčky, teplá bílá, plast, sada 2 ks
Číslo výrobku 6478952Popis výrobku
Číslo výrobku 6478952
LED čajové svíčky jsou pěknou a bezpečnou alternativou k běžným čajovým svíčkám. Jsou vyrobeny z plastu a díky teplé bílé barvě světla dodají každému prostoru útulný nádech.
Svíčky jsou napájeny 2 bateriemi typu AAA (součástí balení).
Údaje výrobce
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8720573806398
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 1,8 cm |
| Průměr: | 3,8 cm |
| Druh: | LED svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Typ baterií: | CR2032 |
| Počet baterií: | 2 ks |
| Obsah: | 2 ks |
| Oblast použití: | Interiér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 27 g |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 4,0 cm |
| Hloubka: | 13,5 cm |





