Koopman Dekorativní LED svíčka, průhledná, pr. 4,7 x 11 cm, 1 ks
Číslo výrobku 6682835Popis výrobku
Číslo výrobku 6682835
Dekorativní svíčka je vybavena LED diodou teplé bílé barvy a je vyrobena z polypropylenu s transparentní úpravou. Svíčka je napájena na 3 baterie LR1130 (součást balení) a má praktický vypínač.
Údaje výrobce
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8721037255455
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 11 cm |
| Průměr: | 4,7 cm |
| Druh: | LED svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Baterie zařízení: | Včetně baterií |
| Počet baterií: | 3 ks |
| Obsah: | 1 ks |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Materiál: | Plast |
| Povrch / povlak: | Lesklé provedení |
| Počet knotů: | 1 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 4,7 cm |
| Hloubka: | 4,7 cm |






