Koopman LED světelný řetěz se stínidly, 10 LED teplá bílá, různé druhy, 3,8 m
Číslo výrobku 6610539Popis výrobku
Číslo výrobku 6610539
Tento světelný řetěz je ideálním doplňkem každé oslavy. Řetěz je opatřen 10 LED s teplým bílým světlem s kovovými stínidly. Žárovky jsou rozmístěny od sebe po 20 cm. Celková délka řetězu je 3,8 m. Řetěz je napájen 3 x AA bateriemi (nejsou součástí balení).
V případě online objednávky není možné vybrat barvu či design, zboží bude vybráno dle aktuální dostupnosti.
Údaje výrobce
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8720573463386
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Vícebarevný |
| Výška: | 14 cm |
| Průměr: | 4,0 cm |
| Druh: | Ostatní tvary |
| Časovač: | Bez časovače |
| Baterie zařízení: | Baterie nejsou součástí dodávky |
| Typ baterií: | AA |
| Počet baterií: | 3 ks |
| Obsah: | 1 ks |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 136 g |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 12,0 cm |
POZOR! V PŘÍPADĚ ONLINE OBJEDNÁVKY NENÍ MOŽNÉ VYBRAT BARVU ČI DESING, ZBOŽÍ BUDE VYBRÁNO DLE AKTUÁLNÍ DOSTUPNOSTI!







