Koopman LED solární lampa přírodní pr. 11 x 18,5 cm
Číslo výrobku 6611008Popis výrobku
Číslo výrobku 6611008
Tato solární lampa kombinuje přírodní vhled a stylový design. Skleněná nádoba je omotána jutovým provázkem v přírodní barvě. Solární lampa je opatřena 10 výkonnými LED. Díky baterii 1,2 V 200mAh NI_MA si můžete užívat osvětlení celé hodiny. Lampa je opatřena vypínačem.
Údaje výrobce
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8719987442971
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Čiré sklo |
| Výška: | 18,5 cm |
| Průměr: | 11 cm |
| Druh: | LED svíčky |
| Baterie zařízení: | Včetně baterií |
| Typ baterií: | AAA |
| Počet baterií: | 1 ks |
| Obsah: | 1 ks |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Materiál: | Sklo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 600 g |
| Výška: | 18,5 cm |
| Šířka: | 11,0 cm |
| Hloubka: | 11,0 cm |






