Koopman LED party světelný řetěz 30 LED po 15 cm, 4,5 m
Číslo výrobku 6610745Popis výrobku
Číslo výrobku 6610745
Tento světelný řetěz je ideálním doplňkem každé oslavy. Řetěz je opatřen 30 LED žárovkami s průměrem 4 cm s teplým bílým světlem ve vzdálenosti po 15 cm. Celková délka řetězu je 4,5 m. Řetěz je napájen 3 x AA bateriemi (nejsou součástí balení).
Údaje výrobce
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8719202957273
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Čiré sklo |
| Výška: | 5 cm |
| Časovač: | Bez časovače |
| Baterie zařízení: | Baterie nejsou součástí dodávky |
| Typ baterií: | AA |
| Počet baterií: | 3 ks |
| Oblast použití: | Interiér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 211 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šířka: | 30,5 cm |
| Hloubka: | 32,8 cm |







