EURAKLES LED svíčka bílá/žlutý plamínek 100 x 50 mm, 1 ks
Číslo výrobku 6598262Popis výrobku
Číslo výrobku 6598262
LED svíčky jsou to pravé pro ty z vás, kteří dávají přednost bezpečnosti oproti klasickým svíčkám. Svíčky nemusíte zapalovat ani se nemusíte bát, že by od nich něco chytlo plamenem.
Údaje výrobce
Eurakles s.r.o.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov
info@eurakles.cz
8592687600359
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 10 cm |
| Průměr: | 5,0 cm |
| Druh: | LED svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Baterie zařízení: | Baterie nejsou součástí dodávky |
| Typ baterií: | AA |
| Počet baterií: | 0 ks |
| Obsah: | 1 ks |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 100 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 5,0 cm |
| Hloubka: | 5,0 cm |





