EURAKLES LED svíčka bílá/bílý plamínek 40 x 39 mm, 4 ks (vč. baterií)
Číslo výrobku 6598312Popis výrobku
Číslo výrobku 6598312
LED svíčky jsou to pravé pro ty z vás, kteří dávají přednost bezpečnosti oproti klasickým svíčkám. Svíčky nemusíte zapalovat ani se nemusíte bát, že by od nich něco chytlo plamenem.
Údaje výrobce
Eurakles s.r.o.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov
info@eurakles.cz
8592687600403
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 4 cm |
| Průměr: | 3,9 cm |
| Druh: | LED svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Baterie zařízení: | Včetně baterií |
| Počet baterií: | 3 ks |
| Obsah: | 4 ks |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 3,9 cm |
| Hloubka: | 3,9 cm |





