EURAKLES LED solární lampa se svíčkou černá/bílý plamínek 305 x 140 x 140 mm
Číslo výrobku 6598486Popis výrobku
Číslo výrobku 6598486
LED svíčky jsou to pravé pro ty z vás, kteří dávají přednost bezpečnosti oproti klasickým svíčkám. Svíčky nemusíte zapalovat ani se nemusíte bát, že by od nich něco chytlo plamenem.
Údaje výrobce
Eurakles s.r.o.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov
info@eurakles.cz
8592687600465
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Výška: | 30,5 cm |
| Druh: | LED svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Baterie zařízení: | Včetně baterií |
| Obsah: | 1 ks |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 600 g |
| Výška: | 30,5 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 14,0 cm |





