Boltze Home LED svíčka Yuna přírodní pr. 9 x 10,5 cm, 1 ks
Číslo výrobku 6776033Popis výrobku
Číslo výrobku 6776033
Značka Boltze již 60 let nabízí špičkové a kvalitní bytové doplňky a dárky v různých trendech. Mezi nejpopulárnější trendy patří průmyslový, skandinávský, venkovský nebo moderní styl. V nabídce značky Boltze naleznete širokou škálu bytových doplňků, jako jsou svíčky, vázy, příbory, nádobí, lucerny a další interiérové dekorace, nebo zahradní dekorace a další sezónní předměty, ale také nábytek, materiál pro kutily a zahradní centra. Výrobky Boltze jsou vyráběny vždy z kvalitních materiálů. Vyberte si ze široké nabídky značky Boltze!
Údaje výrobce
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076535910,4066076331574
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 10,5 cm |
| Druh: | LED svíčky |
| Časovač: | Bez časovače |
| Baterie zařízení: | Baterie nejsou součástí dodávky |
| Typ baterií: | AAA |
| Počet baterií: | 2 ks |
| Obsah: | 1 ks |
| Oblast použití: | Interiér |
| Materiál: | Plast |
| Povrch / povlak: | Matný |
| Počet knotů: | 1 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 640 g |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 9,0 cm |
| Hloubka: | 9,0 cm |



