REALITY LED stropní svítidlo AUREO bíl.mat. 18W 2200lm 3000-6500K pr. 29 x 2 cm
Číslo výrobku 6751986Popis výrobku
Číslo výrobku 6751986
TRIO AUREO
Stropní svítidlo série AUREO díky svému univerzálnímu a elegantnímu vzhledu zapadne do každého interiéru. Disponuje řadou funkcí jako je plynule regulovatelné stmívání, podsvícení v nastavitelných barvách RGB, funkcí nočního světla a paměťovou funkcí, která načte poslední vaše uložené nastavení při zapnutí světla. Součástí balení je dálkové ovládání.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP20
Stupeň krytí IP20 označuje takové elektrické zařízení, které dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, je odolné proti vniknutí malých cizích předmětů a není chráněno proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807586619
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo + RGB |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 200 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Plynulé stmívání |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | LED destička |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Efekt nočního osvětlení: | S efektem nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 18 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 660 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šířka: | 29,0 cm |
| Hloubka: | 29,0 cm |



















































