Brilliant LED stropní svítidlo Nivaro 24W, 3000lm, 3000K, pr. 39 x 7,8 cm
Číslo výrobku 6991509Popis výrobku
Číslo výrobku 6991509
LED stropní svítidla Brilliant Nivaro
Stropní svítidla Brilliant Nivaro kombinují moderní design s atmosférickým osvětlením. Jejich minimalistický design a harmonická barevná kombinace v bílo-stříbrné barvě mu dodávají stylový vzhled, který se bez problémů hodí do různých interiérových designových konceptů. Ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě, tyto stropní svítidla vytváří vždy příjemnou atmosféru v každé místnosti. Kombinace plastu a kovu zajišťuje robustní a zároveň lehkou konstrukci. Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Se stropními svítidly Nivaro volíte stylové, funkční a dlouhotrvající řešení osvětlení.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Teplá bílá barva světla pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou světla bychom mohli přirovnat ke světlu svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například ložnic, dětských pokojů či obývacích pokojů.
Stupeň krytí IP20
Svítidla se stupněm krytí IP20 jsou taková elektrická zařízení, která dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, jsou odolná proti vniknutí malých cizích předmětů a nejsou chráněna proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
Brilliant AG
Brilliantstrasse 1
27442 Gnarrenburg
obi@brilliant-ag.com
4004353461088
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie světelného zdroje: | LED žárovky |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast/Kov |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 3 000 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Druh stmívání: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Výška: | 7,8 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 39,0 cm |

















