Briloner LED pásek samolepicí Wifi, RGBW, základní sada, 2 m
Číslo výrobku 6726921Popis výrobku
Číslo výrobku 6726921
Set LED pásek Pimp your Stripe samolepící obsahuje 2 metry dlouhý LED pásek RGB+W a nabízí tak flexibilní osvětlení se 70 teplými bílými LED (3000K, 500 lumenů) a 70 RGB LED pro širokou škálu barev a nálad. Ovladatelné přes TUYA APP přes WiFi a Bluetooth, kompatibilní s iOS a Android a lze jej integrovat do systémů chytré domácnosti. Volitelné hliníkové profily usnadňují instalaci bez vrtání a zajišťují rovnoměrné rozložení světla. Plynule variabilní stmívání a rozmanitý výběr barev prostřednictvím aplikace umožňují dokonalé nastavení pro každou příležitost. Kompaktní rozměry (2000 x 10 mm) umožňují nenápadnou integraci do jakéhokoli konceptu místnosti. Snadná instalace díky 3 metry dlouhému kabelu, 24V 1000mA driveru a držáku kabelu, včetně 3 m lepicí pásky pro bezpečné uchycení. Proužek lze zkrátit každých 20 cm pro individuální úpravu délky. Systém lze rozšířit až o dvě 4 metrové prodlužovací sady na maximální délku 10 metrů, ideální pro osvětlení větších ploch nebo realizaci individuálních konceptů osvětlení.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446927
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ připojení: | EU zástrčka |
| Technologie: | LED |
| Dekorativní/ Sklo barva: | Teplá bílá/ Vícebarevná |
| Funkce: | S funkcemi |
| Délka osvětleného prostoru: | 200 cm |
| Délka přívodního vedení: | 300 cm |
| Celková délka: | 500 cm |
| Počet světel: | 140 ks |
| Napájení proudem: | Síťové napájení |
| Druh: | LED páska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 152 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Hloubka: | 2,00 m |

























