Briloner LED pásek samolepicí teplá bílá, základní sada, 112 diod, 2 m
Číslo výrobku 6726905Popis výrobku
Číslo výrobku 6726905
Set LED pásek Pimp your Stripe samolepící obsahuje 2 metry dlouhý LED pásek s teplou bílou barvou světla (3000K), 112 LED, jas 1000 lumenů a kabelový vypínač pro flexibilní řešení osvětlení. Ideální pro vysoké stropy. Set s 3metrovým propojovacím kabelem a dlouhou životností 20 000 hodin, sada nabízí udržitelné osvětlení s indexem podání barev (Ra) nad 80 pro autentické a živé barvy místnosti. Snadná instalace díky 3metrovému kabelu a 24V 1000mA driveru. LED pásek lze zkrátit každých 12,5 cm a bezpečně zajistit lepicí páskou, také ve volitelných hliníkových profilech. Systém lze rozšířit až o dvě 4 metrové prodlužovací sady na maximální délku 10 metrů, ideální pro osvětlení větších ploch nebo realizaci individuálních konceptů osvětlení.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446705
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ připojení: | EU zástrčka |
| Technologie: | LED |
| Dekorativní/ Sklo barva: | Teplá bílá |
| Funkce: | Bez funkcí |
| Délka osvětleného prostoru: | 200 cm |
| Délka přívodního vedení: | 300 cm |
| Celková délka: | 500 cm |
| Počet světel: | 112 ks |
| Napájení proudem: | Síťové napájení |
| Druh: | LED páska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 132 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Hloubka: | 2,00 m |

























