Briloner LED pásek samolepicí RGBW, základní sada, 2 m
Číslo výrobku 6726939Popis výrobku
Číslo výrobku 6726939
Set LED pásek Pimp your Stripe samolepící obsahuje 2 metry dlouhý LED pásek RGB+W a nabízí všestranné možnosti osvětlení se 70 teplými bílými LED diodami (3000K) pro příjemné světlo a 70 RGB LED pro širokou škálu barev včetně dálkového ovládání pro plynulé stmívání a úpravy barev. Volitelné hliníkové profily s uchycením umožňují snadnou instalaci bez vrtání a rovnoměrné rozložení světla, ideální pro kutilské projekty. Kompaktní velikost (2000 x 10 mm) pro bezproblémovou integraci do designu interiéru nabízí rozsáhlé možnosti osvětlení, které vnesou váš domov do toho nejlepšího světla. Snadná instalace díky 3 metry dlouhému kabelu, 24V 1000mA driveru a držáku kabelu, včetně 3 m lepicí pásky pro bezpečné uchycení. Proužek lze zkrátit každých 20 cm pro individuální úpravu délky. Systém lze rozšířit až o dvě 4 metrové prodlužovací sady na maximální délku 10 metrů, ideální pro osvětlení větších ploch nebo realizaci individuálních konceptů osvětlení.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446729
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ připojení: | EU zástrčka |
| Technologie: | LED |
| Dekorativní/ Sklo barva: | Teplá bílá/ Vícebarevná |
| Funkce: | S funkcemi |
| Délka osvětleného prostoru: | 200 cm |
| Délka přívodního vedení: | 300 cm |
| Celková délka: | 500 cm |
| Počet světel: | 140 ks |
| Napájení proudem: | Síťové napájení |
| Druh: | LED páska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 178 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Hloubka: | 2,00 m |

























