Briloner LED pásek samolepicí RGBW, doplňková sada, 4 m
Číslo výrobku 6726962Popis výrobku
Číslo výrobku 6726962
LED pásek Pimp your Stripe samolepící obsahuje 4 metry dlouhý LED pásek s RGB a teplou bílou barvou světla (3 000 K, 1 000 lumenů) rozšiřuje stávající 2 metrové základní sady o další délky a barevné varianty, vybavené 140 bílými a 140 RGB LED pro rozsáhlé možnosti osvětlení. Uživatelé mohou jas plynule ztlumit a vybrat si z různých barev a předprogramovaných sekvencí, ovládaných pomocí dálkového ovladače nebo chytrého telefonu, v závislosti na kompatibilní základní sadě. Včetně krátkých a 10 cm dlouhých konektorů pro bezproblémové rozšiřování osvětlovacích systémů (č. výrobku 6726939 pro dálkové ovládání a č. výrobku 6726921 pro ovládání chytrým telefonem). Volitelné hliníkové profily usnadňují instalaci bez vrtání a zajišťují rovnoměrné rozložení světla.
Pozor: Sada je speciálně navržena jako rozšíření a nefunguje bez odpovídající základní sady.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446750
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie: | LED |
| Dekorativní/ Sklo barva: | Teplá bílá/ Vícebarevná |
| Funkce: | S funkcemi |
| Délka osvětleného prostoru: | 400 cm |
| Celková délka: | 400 cm |
| Počet světel: | 280 ks |
| Napájení proudem: | Síťové napájení |
| Druh: | LED páska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 38 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Hloubka: | 4,00 m |

























