Briloner LED pásek samolepicí IP44, RGBW, základní sada, 2 m
Číslo výrobku 6726996Popis výrobku
Číslo výrobku 6726996
LED pásek Pimp your Stripe samolepící obsahuje 2 metry dlouhý pásek s teplou bílou barvou světla (3000 K, 500 lumenů) je ideální pro venkovní prostory a vlhké místnosti díky třídě ochrany IP44, která je odolná proti stříkající vodě, díky čemuž je robustní a všestranná. Sada, vybavená 70 bílými a 70 RGB LED diodami, nabízí širokou škálu barev a různých programů, perfektní pro každou příležitost, s plynulým stmíváním a snadným ovládáním pomocí přiloženého IR dálkového ovladače. Snadná instalace je podpořena 3 metry dlouhým kabelem, driverem 24V 1000mA a držákem kabelu. Sada je ihned připravena k použití a snadno se montuje díky integrované 3 m lepicí pásce, přičemž proužek lze každých 20 cm zkrátit pro individuální úpravu. Volitelné hliníkové profily usnadňují instalaci bez vrtání a zajišťují rovnoměrné rozložení světla. Systém lze rozšířit až o dvě 4 metrové prodlužovací sady na maximální délku 10 metrů, ideální pro osvětlení větších ploch nebo realizaci individuálních konceptů osvětlení. Volitelné hliníkové profily s uchycením umožňují snadnou instalaci bez vrtání a rovnoměrné rozložení světla, ideální pro kutilské projekty.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446958
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ připojení: | EU zástrčka |
| Technologie: | LED |
| Dekorativní/ Sklo barva: | Teplá bílá/ Vícebarevná |
| Funkce: | S funkcemi |
| Délka osvětleného prostoru: | 200 cm |
| Délka přívodního vedení: | 300 cm |
| Celková délka: | 500 cm |
| Počet světel: | 140 ks |
| Napájení proudem: | Síťové napájení |
| Druh: | LED páska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 277 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Hloubka: | 2,00 m |






























