Just Light. Stropní LED svítidlo Recess, 2700+5000K+RGB, 45 x 45 cm
Číslo výrobku 6338776Popis výrobku
Číslo výrobku 6338776
LED panel Just Light. Recess přesvědčí svými rozmanitými funkcemi. Bílé stropní svítidlo se dodává včetně dvou napevno zabudovaných LED žárovek. Světelné zdroje lze spínat zvlášť nezávisle na sobě, jako hlavní světlo (downlight) a podsvícení stěn a stropu (backlight). Hlavní světlo je nastavitelné od teplé bílé po studenou bílou 2700-5000 K. Barvy osvětlující strop a stěny lze nastavit v režimu RGB. Tyto funkce můžete jednoduše ovládat pomocí bezdrátového dálkového ovládání, které je součástí dodávky.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689967550
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Železo |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo + RGB |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 200 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Efekt nočního osvětlení: | S efektem nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,96 kg |
| Výška: | 5,2 cm |
| Šířka: | 45,0 cm |
| Hloubka: | 45,0 cm |
























