BALAKRYL Tenkovrstvá lazura na dřev Dixol bezbarvá 0,7 kg
Číslo výrobku 6361901Popis výrobku
Číslo výrobku 6361901
BALAKRYL Dixol je tenkovrstvá lazura pro nové i renovační nátěry všech druhů dřeva a dřevěných prvků v interiéru i exteriéru. Vhodná na nové i renovační nátěry na tvrdé i měkké dřevo. K ochranným a dekorativním nátěrům plotů, štítů, dveří, podhledů, zahradního nábytku, pergol, dřevěných obložení, srubů, chat apod.
Vlastnosti:
- Životnost až 3 roky
- Pro nové a renovační nátěry
- Brání pronikání vody
- Rychleschnoucí
- Do interiéru i exteriéru
- Ekologická
- Atest na dětské hračky
- Zvýrazňuje kresbu dřeva
- UV filtr
- Vydatnost 12-18 m2/kg v 1 vrstvě
- Doba spotřeby 3 roky v původním uzavřeném obalu. Vyvarujte se skladování v mrazu a při vysokých teplotách.
Aplikace:
1. Obsah před aplikací důkladně rozmíchejte.
2. Neředěnou lazuru aplikujte na čistý, vybroušený, vosku, mastnot a pryskyřice zbavený podklad ve 2-3 vrstvách, v intervalu 1-2 hodiny. Pro renovační nátěry postačí 1-2 vrstvy. Pro venkovní více namáhané nátěry doporučujeme nejprve použít fungicidní BALAKRYL napouštědlo na dřevo.
3. Mezi nanášením jednotlivých vrstev lazury je vhodné nátěr přebrousit jemným brusným papírem. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10 °C.
4. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
5996281056247
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Nábytek, dveře, stěnové panely, dřevěné díly |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Odolnost proti povětrn. vlivům a UV záření: | Velmi vysoká |
| Základní materiál: | Akryl |
| Bez rozpouštědel: | Obsahuje rozpouštědla |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 3 ks |
| Druh nátěru: | Lazurovací |
| Teplota zpracování: | 10 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání |
| Přetíratelný od cca: | 4 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 2 h |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Slouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Tónovatelné |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Vhodné pro dětské hračky |
| Spotřeba m2/ml: | 18 ml |
| Vhodný pro podklad: | Dřevo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 811 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |









