Trio Stolní svítidlo Luxor H: 26 cm bílo-stříbrné
Číslo výrobku 5396452Popis výrobku
Číslo výrobku 5396452
Moderní stolní lampa Luxor zaujme svým elegantním designem. Tělo lampy je vyrobené z keramiky a má stříbrnou barvu, stínítko je z bílé látky, která je na vnitřní straně rovněž stříbrná. Tento stylový vzhled se dá dobře začlenit do téměř každé místnosti. Svítidlo má výšku 26 cm a průměr 18 cm. Hodí se pro žárovku s paticí E14 a maximálním příkonem 40 W, která není součástí dodávky.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807345971
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Chrom |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Keramika |
| Materiál stínidla: | Látka |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 40 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 500 g |
| Výška: | 26,0 cm |
| Šířka: | 18,0 cm |
| Hloubka: | 18,0 cm |





