Trio Stolní lampa Mats II, matný nikl/zelená, pro. 14 x 24 cm
Číslo výrobku 6659569Popis výrobku
Číslo výrobku 6659569
Rychlý dotyk rukou a stolní lampa MATS II svítí za vás. Stejně snadno a rychle ji lze opět vypnout. Lampa s látkovým stínidlem navíc ve vašem obývacím prostoru vytváří neoslňující akcentní osvětlení. Lampa bude vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji, pracovně nebo dokonce ve vaší chodbě.
Tělo je vyrobeno z kovu v nadčasovém vzhledu matném niklu. Zelené látkové stínidlo vytváří moderní detail.
Lampa je dodávána bez žárovky a je nutné ji doplnit jednou žárovkou s paticí E14 s příkonem max. 40 W. Pro energeticky úsporné osvětlení doporučujeme použít LED žárovku. Jsou optimální alternativou ke klasickým halogenovým žárovkám a poskytují vysoce kvalitní světlo a úsporu energie až 80 %. S LED žárovkami navíc těžíte z dlouhé životnosti, nízkého vývinu tepla a zároveň chráníte životní prostředí.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807551365
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Nikl |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Látka |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | S vypínačem |
| Max. výkon světelného zdroje: | 40 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 370 g |
| Výška: | 2,4 cm |
| Šířka: | 1,4 cm |
| Hloubka: | 1,4 cm |





