Trio Lampa na noční stolek Mats II 1 x E14, pr. 14 x 24 cm
Číslo výrobku 6469555Popis výrobku
Číslo výrobku 6469555
Lampa Trio Lighting Mats II je opatřena látkovým stínidlem a noha vyrobena z poniklovaného kovu v matném provedení. Lampa si přijde na své ve vašem obývacím pokoji, pracovně, chodbě či ložnici. Pro energeticky úsporné osvětlení doporučujeme použít LED světelné zdroje. Jsou optimální alternativou k halogenovým žárovkám a představují vysokou kvalitu světla a úsporu energie až 80 %. S LED světelným zdrojem navíc těžíte z dlouhé životnosti a chráníte tak životní prostření.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807551358
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Látka |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | S vypínačem |
| Max. výkon světelného zdroje: | 40 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 360 g |
| Výška: | 24,0 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 14,0 cm |







