Stolní LED lampa stmívatelná
Číslo výrobku 4986113Popis výrobku
Číslo výrobku 4986113
LED stolní lampa zaujme svým neobvyklým designem kombinovaným s vysokou funkčností. Těleso v barvě chromu působí exkluzivním dojmem a nechá lampu vyniknout téměř v každém obytném prostoru. S rozměry 25,5 cm x 27 cm má lampa dobré proporce.
Svítidlo se dodává včetně pevně zabudované 12W LED diody SMD.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807289176
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Chrom |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Druh stmívání: | dotykový stmívač |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Materiál těla: | Nerezová ocel |
| Materiál stínidla: | Akryl |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Světelný tok v lumenech: | 970 lm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Výška: | 27,0 cm |
| Šířka: | 25,5 cm |



