Reality Stolní svítidlo Jan matný nikl pr. 16 cm
Číslo výrobku 1193762Popis výrobku
Číslo výrobku 1193762
Reality stolní svítidlo Jan (matný nikl/textil, bílá) o průměru 16 cm a výšce 29 cm. Vhodné pro 1 žárovku E14 max. 40 W 230 V 50 Hz. Třída ochrany IP20. S dotykovým spínačem.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807354669
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Klasická |
| Tvar: | Koule |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 470 g |
| Výška: | 29,0 cm |
| Šířka: | 16,0 cm |
| Hloubka: | 16,0 cm |



