Reality Stolní lampa Prinz II, matný nikl, pr. 12 x 15 cm
Číslo výrobku 6602486Popis výrobku
Číslo výrobku 6602486
Stolní lampa PRINZ II zaujme svým jednoduchým designem a funkčností. Svítidlo je vybavené praktickou dotykovou funkcí, pomocí které světlo zapnete a vypnete jediným dotykem. Lampa má stínidlo z bílého skla, přes které vyzařuje příjemné neoslňující světlo, a základnu tvoří jednoduchý podstavec z matného niklu. Svítidlo je dodáváno bez žárovky a je nutné jej doplnit jednou žárovkou s paticí E14 s maximálním příkonem 40 W
Pro energeticky úsporné osvětlení doporučujeme použití LED světelného zdroje. LED žárovky jsou optimální alternativou ke konvenčním halogenovým žárovkám - mají dlouhou životnost, nízký vývin tepla a dokážou uspořit až 80 % energie.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807551396
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | S vypínačem |
| Max. výkon světelného zdroje: | 4,9 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 410 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 12,0 cm |







