Reality Stolní lampa Gral, kov/sklo, matný nikl, pr. 9 x 16,5 cm
Číslo výrobku 6355721Popis výrobku
Číslo výrobku 6355721
Moderní stolní lampa Gral v matném niklovém provedení zaujme svým jednoduchým designem. Je vybavena praktickým dotykovým vypínačem. Lampa s objímkou E14 je určena pro žárovky s maximálním výkonem 40 W (žárovka není součástí balení). Svítídlo má stupeň krytí IP20 a je tudíž chráněno proti pronikání cizích těles o průměru >12 mm, není chráněno proti vodě. Rozměry: pr. 9 x 17 cm.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807299151
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Chrom |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Nerezová ocel |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 40 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 370 g |
| Výška: | 16,5 cm |
| Šířka: | 9,0 cm |
| Hloubka: | 9,0 cm |





