Reality LED Stolní svítidlo Emir bílé pr. 8 cm
Číslo výrobku 5768635Popis výrobku
Číslo výrobku 5768635
Reality stolní svítidlo Emir (bílá, kov/černá, textil) o průměru 8 cm a výškou 20 cm. Včetně SMD LED 5 W 230 V 50 Hz. Třída ochrany IP20. S dotykovým spínačem pro nastavení intenzity světla.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807406054
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Druh stmívání: | dotykový stmívač |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Klasická |
| Tvar: | Koule |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Světelný tok v lumenech: | 370 lm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 350 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 8,0 cm |



