Rabalux Stolní lampa Kinga, černá, pr. 17 x 32 cm
Číslo výrobku 6178321Popis výrobku
Číslo výrobku 6178321
Černé stolní svítidlo Kinga v průmyslovém stylu je možné umístit na noční stolek ve vaší ložnici nebo na spodní stolek v obývacím pokoji. Kovové svítidlo je doplněno textilním stínítkem a ozdobným podstavcem připomínajícím tvar diamantu. Svítidlo je dodáváno bez žárovky a je nutné jej doplnit žárovkou s paticí E14 s maximálním příkonem 40 W. Svítidlo se ovládá pomocí kabelového spínače.
Údaje výrobce
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250330167
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 310 g |
| Výška: | 32,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 17,0 cm |







