Rabalux Stolní lampa Blanka, matná černá/růžové zlato, pr. 17 x 29 cm
Číslo výrobku 6178305Popis výrobku
Číslo výrobku 6178305
Stolní lampu Blanka představující industriální je možné umístit na noční stolek v ložnici nebo na stolek v obývacím pokoji. Kovové svítidlo je doplněno textilním stínítkem a zaobleným zakřiveným ozdobným podstavcem. Černé stínítko zaručuje, že stolní svítidlo vyzařuje tolik světla, kolik je třeba pro případ, že bychom v noci potřebovali trochu osvětlení.
Svítidlo Blanka je dodáváno bez žárovky a je nutné jej doplnit žárovkou s paticí E14 s maximálním příkonem 40 W. svítidlo se ovládá kabelovým spínačem. Rozměry: pr. 170 x 290 mm.
Údaje výrobce
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250327747
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 g |
| Výška: | 29,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 17,0 cm |








